5 miejsce!!! <ok> (18drużyn) w turnieju finałowym trampkarzy o puchar PPN Oświęcim

Dzisiaj odbyła się finałowa odsłona turnieju o puchar prezesa Podokręgu Oświęcim.

Finał był mocno obsadzony, zmierzyło się w nim 6 najlepszych drużyn z eliminacji: ISKRA BRZEZINKA, ZATORZANKA ZATOR, UKS CHEŁMEK, SOŁA OŚWIĘCIM, BRZEZINA OSIEK, SKAWA PODOLSZE.

Turniej stał na bardzo wyrównanym poziomie, o czym świadczy fakt iż o każde końcowe miejsce w tabeli rywalizowano do ostatniego meczu. A o to wyniki:

Chełmek - Soła 1:1

4. Chełmek 5 7:4

5. Brzezinka 3 3-13

6. Podolsze 4-11

Chciałbym bardzo podziękować chłopakom z naszego zespołu za walkę od 1 spotkania do ostatniego, od 1 minuty do ostatniej! Pogratulować zajęcia 5 miejsca na 18 drużyn, to spory sukces i progres z przeciągu ostatniego pół roku! Dużo brakuje nam jeszcze do czołówki, ale za to bardzo dużo drużyn zostało za nami w rywalizacji, bo aż 13 nie licząc drużyn nie zgłoszonych. Trzeba ogarnąć braki i pokazać na wiosnę kto rządzi w 3 lidze. Dzięki :)